Święty Mikołaj postanowił odwiedzić dzieci członków Terenowej Organizacji Związkowej NSZZ Policjantów KWP w Olsztynie i w dniu 10 grudnia 2017 roku w Hotelu HP Park w Olsztynie spotkał się z ponad setką dzieci i ich rodzicami.

Dzięki kreatywności animatorów z Karuzeli Kultury w Olsztynie uczestnicy zabawy przenieśli się w magiczny świat Świętego Mikołaja i jego drużyny. Rozgrzewka taneczna, muzyczne animacje, konkursy i zabawy ruchowe spowodowały, iż przy skocznej muzyce bawiły się zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek przygotowany przez Hotel HP Park. Z kolei Firma Lewiatan ufundowała dzieciom soczki, czekoladki oraz baloniki. Dzięki paniom artystkom z firmy ubezpieczeniowej Prudential na buziach wielu dzieci powstały piękne i kolorowe malunki. Wymieniona firma była również sponsorem nagród rzeczowych w przeprowadzanych w trakcie zabawy konkursach.
Udostępnione przez stowarzyszenie „Bajka” kostiumy, pozwoliły na wykreowanie postaci bajkowych, które towarzyszyły dzieciom we wspólnej zabawie.
Centrum Rekreacyjno Sportowe „Aquasfera” Galeria Warmińska ufundowało dla każdego dziecka zaproszenie na basen.
Kulminacyjnym punktem zabawy było wręczenie dzieciom paczek ze słodyczami przez Świętego Mikołaja. Chętni uczestnicy balu mogli uwiecznić spotkanie z Mikołajem na pamiątkowym zdjęciu.
To był czas pełen wrażeń. Uśmiechy na twarzach dzieci i rodziców potwierdzały, że zabawa była niezwykle udana.

Dorota Rak