W dniu 3 grudnia 2022 roku w Olecku na strzelnicy odbył się Turniej Strzelecki Służb Mundurowych.

22.10.2022r. w podwarszawskich Markach odbyła się dwunasta edycja Festiwalu Sportów Sylwetkowych NPC Worldwide. Do rywalizacji w tych zawodach stanął policjant OPP w Olsztynie Radosław Ignatowski.

W dniu 29 maja 2022 r. Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KWP w Olsztynie zorganizował w kinie Helios w Olsztynie zabawę z okazji Dnia Dziecka.

Funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi zdobył złoty i srebrny medal na Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym. Ciężka i wytężona praca okazała się owocna i sprawiła, że należy on do najsilniejszych stróżów prawa w kraju.

We wczorajszej poczcie znaleźliśmy bardzo miłą wiadomość od Policjantki, na którą swego czasu wylała się w internecie niesłusznie ogromna fala hejtu.

Skutecznej pomocy udzielili jej mecenasi z utworzonego specjalnie do takich celów Zespołu ds hejtu, i to im w pierwszej kolejności należą się za tę skuteczność słowa uznania.

Miejsce, gdzie przyszło teraz żyć Tatianie to schronisko przy jednej z węgorzewskich szkół. Kobieta przyjechała do Węgorzewa z dwójką dzieci i małym bagażem, dlatego policjanci i pracownicy cywilni postanowili jej pomóc. Uśmiech na twarzy 6-letniej Emili oraz małej Ani, to największe podziękowanie jakie mogli otrzymać funkcjonariusze. Dziewczynki choć na chwilę mogły zapomnieć o trudach ich obecnego życia.

Wojna na Ukrainie nie ustaje. Walki wciąż się toczą, codziennie przybywa rannych i poszkodowanych. W tym wszystkim oprócz jedzenie, picia, leków i opatrunków potrzebna jest krew. Bez jej zaplecza wiele akcji ratunkowych, mimo ciężkiej pracy personelu medycznego, skazanych jest na niepowodzenie. Dlatego też policjanci z węgorzewskiej komendy włączyli się w zbiórkę krwi, by choć w taki sposób pomóc dla Ukrainy.

Zarząd Regionalnego Związku Pszczelarzy w Elblągu postanowił przekazać wsparcie pszczelarzy związku dla wszystkich służb pracujących na granicy polsko-białoruskiej.