Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi, Przyjaciela, Przełożonego - Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Morągu – nadkom. Grzegorza Borysiewicza. Miał zaledwie 46 lat. Połowę swojego życia poświęcił służbie w Polskiej Policji.

Nadkomisarz Grzegorz Borysiewicz pełnił służbę w Policji od 2002 roku. Od początku służby związany był z ostródzką jednostką policji, gdzie wypełniał obowiązki w pionie prewencji i kryminalnym. Ostatnie 9 lat piastował funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Morągu. Obowiązki policjanta potrafił godzić z działalnościa społeczną na rzecz policjantów, pełniąc funkcję przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w latach 2012-2016. Był doskonałym fachowcem i wzorowym policjantem, a przede wszystkim pomocnym, życzliwym i uczynnym Kolegą.

Pozostawił pogrążoną w rozpaczy rodzinę i przyjaciół, a nas policjantów – w głębokim smutku i żalu.

Cześć Jego pamięci!

Zrzutkę założono, aby wesprzeć Jego żonę oraz dwójkę dzieci.

Za każde wsparcie, wpłatę i udostępnienie wpisu - bardzo dziękujemy.

Wasza hojność i pomoc w tym trudnym czasie są nieocenione.