Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi, Przyjaciela, Przełożonego - Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Morągu – nadkom. Grzegorza Borysiewicza. Miał zaledwie 46 lat. Połowę swojego życia poświęcił służbie w Polskiej Policji.

Nadkomisarz Grzegorz Borysiewicz pełnił służbę w Policji od 2002 roku. Od początku służby związany był z ostródzką jednostką Policji, gdzie wypełniał obowiązki w pionie prewencji i kryminalnym. Ostatnie 9 lat piastował funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Morągu. Obowiązki policjanta potrafił godzić z działalnością społeczną na rzecz policjantów, pełniąc funkcję przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w latach 2012-2016. Był doskonałym fachowcem i wzorowym policjantem, a przede wszystkim pomocnym, życzliwym i uczynnym Kolegą.

Pozostawił pogrążoną w rozpaczy rodzinę i przyjaciół, a nas policjantów – w głębokim smutku i żalu.

Cześć Jego pamięci!

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w czwartek 13 czerwca 2024 roku o godzinie 14:00 w Kościele Parafialnym Św. Marcina w Ostródzie przy ul. Paderewskiego 1A.

Po uroczystej mszy świętej kondukt żałobny przemieści się na cmentarz komunalny w Ostródzie przy ul. Spokojnej.