Tegorocznym zwycięzcą wojewódzkich eliminacji XII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku” został mł. asp. Grzegorz Licki z KPP w Szczytnie – przewodniczący tamtejszego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów. Puchar, nagrodę od Komendanta oraz upominki ufundowane przez Zarząd Wojewódzki tryumfator  odebrał z rąk Naczelnika Wydziału Prewencji KWP w Olsztynie oraz Przewodniczącego W-M ZW NSZZ P.

W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 38. policjantów, po 2. z każdego powiatu. Należy nadmienić, iż drugie miejsce zajął również dzielnicowy z KPP w Szczytnie – asp. Piotr Soliwoda. Obydwaj reprezentować będą nasz garnizon w ogólnopolskich zawodach „Dzielnicowy Roku”, których XII finałowa edycja  odbędzie się 22-25 października 2019 r., w Szkole Policji w Katowicach.

Piotr Krupiński