Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów KWP w Olsztynie i OPP w Olsztynie zorganizowały w dniu 10 czerwca 2018 roku w kinie Helios zabawę z okazji Dnia Dziecka.

W spotkaniu wzięły udział rodziny policjantów i pracowników cywilnych Policji, w sumie ponad 200 osób. W holu kina na dzieci czekały animatorki z Kina Helios, które pomalowały im buzie, wykonały tatuaże i kolorowe fryzury. Zabawy zręcznościowe i taneczne zapewnili animatorzy z Karuzeli Kultury. Trener piłki nożnej z Akademii Sportu Stomil Olsztyn przeprowadził zajęcia piłkarskie. Wszystkie animacje cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci. Uczestnikom zabawy został zapewniony poczęstunek.

Każde dziecko otrzymało zaproszenia (dla całej rodziny) do Parku Rozrywki Aktywnej BARTBO oraz upominki ufundowane przez Warsztat Samochodowy - Grupa WMPE Sp. z o.o., sieć sklepów Lewiatan, Tyrolskie Smaki (pub, piekarnia, hostel) na Starówce w Olsztynie oraz firmę przewozową Sindbad. Uczestnicy otrzymali również zaproszenia na lody do Cukierni Słodycz tej Krainy.

Liczne konkursy w sali kinowej poprowadziła Pani Mirabela Mądrzak – specjalista ds. kluczowych klientów w kinie Helios. Wzięły w nich udział dzieci i rodzice wylosowani spośród wszystkich zebranych na sali.

Nagrody ufundowane zostały przez Hotel Anders w Starych Jabłonkach, Park Rozrywki Aktywnej BARTBO, Karczmę Leśną położoną w malowniczej okolicy w Wilimach, nad jeziorem Dadaj, Olsztyński Teatr Lalek, Warmiolandię, Klub Jeździecki Ekwador, Primavera Furniture, Park Trampolin 7 Jump Street, Centrum Rowerowe w Olsztynie, a także Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów KWP i OPP w Olsztynie.

Po pełnych emocji i rywalizacji konkursach uczestnicy Rodzinnego Dnia Dziecka obejrzeli film „Kaczki z gęsiej paczki”.

Rodzinnie spędzony czas w kinie Helios dostarczył dzieciom wiele emocji i radości, był to więc jeden z najlepszych prezentów, jaki rodzice mogli dać swoim pociechom.

Dorota Rak