W koleżeńskiej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji odbył się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nidzicy. Zwycięzcami okazali się gospodarze. Zaraz po nich uplasowała się drużyna z KPP w Mławie, a trzecie miejsce na podium zajęła reprezentacja z KPP w Działdowie. Dziękujemy za udział i gratulujemy wszystkim uczestnikom!

W sobotę (24.06.2023 r.) na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy odbył się „I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nidzicy”. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Przewodniczący ZT NSZZP KPP w Nidzicy.

W zmaganiach wzięło udział 5 drużyn reprezentujących jednostki Policji: z Nidzicy, Działdowa, Nowego Miasta Lubawskiego, Mławy i Ciechanowa. Po emocjonującej rywalizacji pierwsze miejsce zdobyła drużyna gospodarzy - reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Mławie, a trzecie miejsce na podium zajęła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Działdowie.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyło 3 zawodników. Tytuł najlepszego strzelca zdobył policjant Jakub Kruszewski z KPP w Nidzicy. Najlepszym piłkarzem Turnieju okazał się Jakub Stasiukiewicz – również policjant z KPP w Nidzicy. Natomiast tytuł najlepszego bramkarza Turnieju trafił do Kamila Nowickiego -policjanta z KPP w Mławie.

Dziękujemy za udział i gratulujemy wszystkim uczestnikom!

źródło i galeria foto: policja.gov.pl