pzu logo emeryt2015

alianz emeryt 2016

allianzlogo policja2016

AP BEZUKOLO 1 2 ap 002

Pomóż Oliwii

pom bartek

bartus baner

benjamin

warmia mazury 200

Pomóż Oliwii – przekaż 1% podatku

Kilkumiesięczna Oliwia jest córką naszego kolegi Piotra Dzirby – przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów KPP w Kętrzynie. Oliwia urodziła się z bardzo poważną wadą kręgosłupa, wymagającą szeregu skomplikowanych operacji chirurgicznych oraz żmudnej i bardzo kosztownej rehabilitacji.

Oliwia, w związku z tym, jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, ale to od naszej wrażliwości i policyjnej solidarności zależy, czy na fundacyjnym subkoncie Oliwii znajdą się odpowiednie  środki.

Nie bądźmy obojętni. Rozliczając się z urzędem skarbowym każdy z nas, nie tracąc absolutnie nic, może zadeklarować 1% swojego podatku i bardzo pomóc córeczce naszego kolegi.

W zeznaniu podatkowym PIT wystarczy wpisać poniższe dane:

nr KRS: 0000037904, cel szczegółowy 1%: 29865 Dzirba Oliwia

W imieniu Oliwii

przewodniczący W-M ZW NSZZ Policjantów w Olsztynie.

/-/Sławomir Koniuszy

Aktualności Zarządu Głównego NSZZ Policjantów

Serwis informacyjny oficjalnej strony Zarządu Głównego NSZZ Policjantów, najświeższe wiadomości i wydarzenia. Zarząd Główny jest centralnym organem NSZZ Policjantów – organizacji z tradycjami sięgającymi początków odradzającej się państwowości polskiej i całego dwudziestolecia międzywojennego (1918 - 1939) oraz działań towarzyszących zrywowi solidarnościowemu 1980 - 1981...