W dniu 29 maja 2022 r. Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KWP w Olsztynie zorganizował w kinie Helios w Olsztynie zabawę z okazji Dnia Dziecka.

W spotkaniu wzięły udział rodziny policjantów i pracowników cywilnych Policji. W holu kina dzieci zostały przywitane przez żywe maskotki Toma, Jerry, sierżanta Bobra oraz przez animatorki Kina Helios. Uczestnicy spotkania otrzymali słodki upominek od Jutrzenki-Dobre Miasto, napoje od Tymbarka, słodycze ufundowane przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KWP w Olsztynie oraz gadżety reklamowe od firmy Corab w Olsztynie.

Pan Michał Szostak kierownik kina Helios przeprowadził liczne, ciekawe konkursy i zagadki zarówno dla dzieci jak i rodziców. Nagrody w konkursach ufundowane zostały przez Hotel Anders w Starych Jabłonkach, Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia w Elblągu, Teatr Jaracza w Olsztynie, Warmiolandię - Miasto Dzieci w Olsztynie, Mądre Klocki w Olszynie, firmę Budimex Olsztyn oraz ZT NSZZ P KWP w Olsztynie.

Po pełnych emocji i rywalizacji konkursach uczestnicy Dnia Dziecka obejrzeli film „Pan Wilk i spółka”.

Tradycyjnie dzięki uprzejmości kierownictwa cukierni „Słodycz tej Krainy” uczestnicy zabawy mogli tego dnia skorzystać z korzystnego rabatu na wyroby cukiernicze.

Rodzinnie spędzony czas w kinie Helios dostarczył dzieciom wiele emocji i radości, był to więc jeden z najlepszych prezentów, jaki rodzice mogli dać swoim pociechom.

oln dzien dziecka 2022 6

oln dzien dziecka 2022 1