Jak co roku z myślą o najmłodszych Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie zaprosił dzieci na spektakl teatralny oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. Tradycyjnie impreza odbyła się w Olsztyńskim Teatrze Lalek, 10 grudnia 2017 r.

W tym roku zaprezentowano widowisko teatralne pt. "Księżniczka na ziarnku grochu" – opowieść o królu, królowej i królewiczu, która oprócz zabawy dla najmłodszych, zawierała również morał dla rodziców. Po zakończeniu inscenizacji maluchy mogły wystąpić na scenie teatru, gdzie Święty Mikołaj podarował im paczki ze słodyczami. Frekwencja jak zwykle dopisała i sala teatralna wypełniła się niemal po brzegi.
Impreza była bardzo udana, o czym świadczyły roześmiane dziecięce  buzie. W imieniu Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów OPP w Olsztynie pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za udział oraz wspaniałą zabawę, jak również  osobom, które pomogły w jej zorganizowaniu.

Wiesław Bujakowski