allianzlogo policja2016

alianz emeryt 2016

pzu policja 2015

pzu logo emeryt2015

warmia mazury 200

AP BEZUKOLO 1 2 ap 002

benjamin

bartus baner

pom bartek

Pomóż Oliwii

Wydarzenia

Lidzbarscy policjanci spotkali się z Komendantem Wojewódzkim i Przewodniczącym ZW

lidzbark ikoZastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie mł.insp. Adam Kall i Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Sławomir Koniuszy byli gośćmi policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim. Powodem spotkania zainicjowanego przez tutejszy Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów były kwestie związane m.in. z naliczeniem świadczenia z tytułu dojazdów do miejsca pełnienia służby, awansami służbowymi oraz wzrostem dodatków służbowych i funkcyjnych, a także z udziałem tutejszej reprezentacji w turniejach piłki nożnej, organizowanych w naszym garnizonie przez inne komendy Policji.

Czytaj więcej...

Lidzbarski Policjant ratuje mężczyznę z płonącego mieszkania.

lidz ikoDramatyczne zdarzenie, szybka i bohaterska interwencja policjanta, mające swój szczęśliwy finisz. W nocy z płonącego mieszkania w Czarnym Krzu funkcjonariusz wyniósł mężczyznę  ratując jego życie. O pożarze zawiadomił policję mieszkaniec tej miejscowości.

Czytaj więcej...

Aktualności Zarządu Głównego NSZZ Policjantów

Serwis informacyjny oficjalnej strony Zarządu Głównego NSZZ Policjantów, najświeższe wiadomości i wydarzenia. Zarząd Główny jest centralnym organem NSZZ Policjantów – organizacji z tradycjami sięgającymi początków odradzającej się państwowości polskiej i całego dwudziestolecia międzywojennego (1918 - 1939) oraz działań towarzyszących zrywowi solidarnościowemu 1980 - 1981...